Ücretsiz Ekspertiz

Ankara Nakliyat, ücretsiz ekspertiz hizmeti kapsamında taşınma sürecinin tüm ayrıntılarını tek seferde belirleyerek düzenli, sorunsuz bir nakliye süreci sağlar. Ekspertiz ekibimiz belirlenen günde adresinize gelir. Ardından taşınacak ev veya iş yerinde bir inceleme yaparak notlar alır. Bu notlar eşyanın kaçıncı katta olduğu, eşyalar için hangi asansörün kullanılacağı, asansörün hangi cam veya balkona kurulacağı, hangi aracın yeterli geleceği, ne kadar ambalaj malzemesine ihtiyaç duyulacağı, kaç personelle çalışması gerektiği gibi detaylandırmaya yarayacak soruların yanıtlarıdır.


Bu yanıtların çerçevesinde tüm taşınma planı oluşturulmuş olur. Ücretsiz ekspertiz, bir evden eve nakliye şirketinin profesyonelliğinin en temel belirtisidir.

Ankara Nakliyat olarak 25 yıldır tamamen ücretsiz olarak sunduğumuz eksper hizmetimizle müşterimize hem önden en doğru fiyat teklifini yapabilmekte hem de kendimize kusursuz bir plan çizebilmekteyiz.

Güvenli, kaliteli, profesyonel bir nakliyatçı olan firmamız ile iletişime geçerek nakliyat fiyatı alabilmek için eksper talebinde bulunabilirsiniz.

 

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım