Eşya Depolama

Ankara eşya depolama firması olarak yüksek güvenlik önlemleriyle donatılan alanlarda her türlü eşyanın kısa veya uzun süreli depolanmasını sağlamaktayız.  Depolarımıza konulan eşyaları sigortalamakta, teslim aldığımız andan iade edeceğimiz güne kadar tüm yükümlülüklerini üstlenmekteyiz.


Günümüzün önemli ihtiyaçlarından biri olan Ankara eşya depo kiralama, tadilat yaptıranların, fazla eşyasına yer arayanların, ev değiştirenlerin, tayinler belli süreli taşınacak olanlar tarafından tercih edilmektedir.

Yalnızca bireysel kullanıcılar değil kurumsal firmalarda Ankara’da güvenli bir kiralık eşya deposu ile çalışarak büro malzemelerini depolayabilmektedir. Hem fazla malzemeler hem de arşivlenmesi gereken dosyalar depolarımızda güvenli bir şekilde saklanabilmektedir.

Ankara Nakliyat, eşya depolama hizmeti veren evden eve nakliyatçı olarak depoya konacak eşyanın  nakliye sürecini de kendisi gerçekleştirmektedir.  Hem kolay, hem güvenli hem de ekonomik eşya depolama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım