Kurumsal

Ankara evden eve nakliyat sektöründe 25 yıldır hizmet veren Ankara Nakliyat, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerimize en iyi taşıma deneyimini sunmaktadır. Firmamız,  geniş araç filomuz ve deneyimli sürücülerimiz, eşyalarınızın güvenli ve zamanında taşınmasını sağlar.


Ankara evden eve taşımacılık firması olarak  müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ambalajlı, sigortalı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.  Asansörlü nakliyat seçeneğimiz ile eşya taşımacılığını çok daha hızlı ve güvenli bir işe dönüştürmekteyiz.

Avrupa standartlarına uygun, tamamen profesyonel bir eşya taşımacılığına imza atmaktayız. Eşyanın demontaj ve montajında marangozluk geçmişi olan personellerimizden destek alıyor, ambalajlamada birinci kalite malzemeler seçiyoruz.

Her kapasiteye uygun farklı yük taşıma araçlarımız, en yüksek katlara bile ulaşabilecek yük asansörlerimiz, güler yüzlü, deneyimli personellerimizle Ankara Nakliyat olarak evden eve nakliye için tüm gücümüzle yanınızdayız.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım