Asansörlü Eşya Taşıma

Ankara asansörlü eşya taşıma firmaları arasında 25 yılı aşkın süredir güvenle hizmet veren Ankara Nakliyat,  farklı yükseklikte de olsa her kata kolaylıkla eşya taşıma yapabilmektedir. 25. Kata kadar ulaşan asansörlerimiz Ankara’nın en yüksek binalarında bile güvenle tercih edilebilmektedir.


Ankaranın her bölgesinde, uzman kadromuzla evinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşıyoruz. Ankara nakliyat hizmetlerimizde özenle paketlenen eşyalarınız, güvenli  araçlarımızla yeni adresinize ulaştırılıyor. Ayrıca, apartman ve bina gibi dar alanlarda eşyaların taşınmasını kolaylaştıran Ankara asansörlü nakliyat hizmetimizle de yüksek katlarda bile eşyalarınızın taşınmasını güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Böylece, eşyalarınızın zarar görmemesi ve işlerinizin daha hızlı bir şekilde bitmesi sağlanıyor. Ankara evden eve asansörlü nakliyat hizmetlerimizden faydalanarak, taşınma sürecinizin daha kolay ve sorunsuz geçmesini sağlayabilirsiniz.

Yük asansörlerimiz yüksek katlı binalarda olduğu gibi dar merdivenli sıkışık sokaklı binalarda da kullanılabilmektedir.  Balkon veya pencereye yaslanan asansörlerimiz sayesinde evinize yeni aldığınız bir piyanoyu da tüm eşyanızı da kolayca indirip çıkarabiliriz.

Ankara asansörlü taşıma firması olarak her yüke uygun farklı tip asansörler kullanabilmekteyiz. Geniş araç filomuzda tüm eşya tipi ve sayısına uygun araçlara ve ekipmanlara yer vermekteyiz.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım