Ofis Taşımacılığı

Her sektörden ofis ve iş yerinin hızlı, güvenli, sorunsuz şekilde nakliyesi Ankara Nakliyat’ın ofis nakliyesi hizmetiyle sağlanmaktadır.  Ofis büro taşımacılığı hizmetimizde belli adımlara dikkat ederek çalışmaktayız. bu adımlar eksperden son adreste montaj işlerine kadar geniş bir kapsama sahiptir.


Eksper hizmeti veriyoruz

Öncelikle iş yerine mutlaka bir eksper çalışması yapmaktayız. Taşınma için yapılan başvurudan sonra ortak bir gün ve saat belirlenerek eksperlerimizi gönderiyor, detaylı bir değerlendirme yapmalarını talep ediyoruz. Bu değerlendirme sonucunda büro eşyalarının nakliyesi için planımızı oluşturuyoruz.

Planlama yapıyoruz.

Eksperlerimizden gelen değerlendirme sonucunda taşınma için plan oluşturuyoruz. İş yerinin taşınma tarihi, taşınmaya hangi araçla gidileceği, asansör kullanılıp kullanılmayacağı, kaç personele ihtiyacımız olacağı, hangi ambalaj malzemelerini kullanacağımız gibi soruların hepsini önceden yanıtlıyor, taşınma gününe tam tekmil hazırlanıyoruz.

Paketlemede listeyle ilerliyoruz

Ofis taşıma işlerinin en zor adımı eşyaların karışıp kaybolma riskidir. Bu sebeple her odayı kendi içerisinde paketliyor. Tüm kolileri numaralandırarak araçlara da sırayla yüklüyoruz.

Elektronik büro malzemelerini özel paketleme kullanarak ambalajlıyoruz.

Bilgisayar, yazıcı, baskı makinesi gibi büro malzemelerini ambalajlarken eşyanın niteliğine özel ürünler kullanıyor,  ona göre paketliyoruz.

Bu adımların hepsini özenle takip eden ekibimiz, Ankara ofis taşıma denince akla ilk gelen isimlerden biridir. 

Şehirler Arası Ofis Taşıma

Şehirler arası ofis taşıma, şehirler arası büro taşıma ve şehirler arası kurumsal taşıma hizmetimiz ile işyerlerinizi tüm titizlilikle yeni yerine naklediyor ve yoğun iş temponuza azami ölçüde zaman tasarrufu sağlayarak en konforlu süreci sağlıyoruz. 

Kaliteli nakliyat hizmeti, hızlı rezervasyon önceliği ve Ankara nakliyat güvencesi ile kolayca şehirler arası ofis taşıma hizmeti almak için çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kolay iletişim ve profesyonel destek ekibimizle görüşerek makul fiyatlarımızdan hemen yararlanabilir,  şehirler arası ofis eşya taşıma hizmetimizin keyfini sürebilirsiniz.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım